Το απόγευμα της προηγούμενης Τετάρτης, βρισκόμουν επί της Λεωφ. Βασιλέως Κωνσταντίνου στο κέντρο της Αθήνας, με κατεύθυνση το Παγκράτι, ακριβώς απέναντι από το Εθνικό Ίδρυμα Ερευνών, περιμένοντας υπομονετικά τον φωτεινό σηματοδότη να ανάψει πράσινος, προκειμένου να προχωρήσω προς το διάζωμα, ανάμεσα στα δύο ρεύματα κυκλοφορίας, όπου και πάλι θα έπρεπε...
(2) Σχόλια | Δημοσιεύθηκε 9 Οκτώβριος 2016 | 6:11 μμ